Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Small
da: Lille

en: Other
da: Anden

en: Hidden
da: Skjult

en: Button settings
da: Knap indstillinger

en: Links area
da: Linkområde
