Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Small
el: Μικρό

en: Other
el: Άλλο

en: Hidden
el: Κρυφό
