Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Node type settings
es: Configuración del tipo de nodo

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Small
es: Pequeño

en: Other
es: Otros

en: Hidden
es: Oculto

en: Button settings
es: Configuración del botón

en: Service
es: Servicio

en: Links area
es: Área de enlaces
