Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Small
et: Väike

en: Other
et: Muu

en: Hidden
et: Peidetud

en: Service
et: Teenus
