Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Small
he: קטן

en: Other
he: אחר

en: Hidden
he: חבוי
