Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Small
hr: Mala

en: Other
hr: Ostalo

en: Hidden
hr: Skriveno
