Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Small
ja: 小

en: Teaser view
ja: ティーザービュー

en: Other
ja: その他

en: Hidden
ja: 非表示

en: Button settings
ja: ボタン設定

en: Service
ja: サービス
