Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Small
km: តូច

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
