Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Service
kn: ಸೇವೆ
