Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Small
ku: بچووک

en: Other
ku: هیتر

en: Hidden
ku: شارراوە
