Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Small
lv: Mazs

en: Other
lv: Cits

en: Hidden
lv: Slēpts
