Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Small
pl: Małe

en: Teaser view
pl: Widok czołówki

en: Other
pl: Inne

en: Hidden
pl: Ukryty
