Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Small
ru: маленький

en: Teaser view
ru: Аннотация

en: Other
ru: Прочее

en: Hidden
ru: Скрыто

en: Button settings
ru: Настройки кнопок

en: Service
ru: Сервис

en: Links area
ru: Область ссылок

en: The default service to use to create the abbreviated URL.
ru: Основная служба сокращения адресов.
