Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Small
sv: Liten

en: Teaser view
sv: Ingress

en: Other
sv: Övriga

en: Hidden
sv: Dolda

en: Button settings
sv: Inställningar för knapp

en: Service
sv: Tjänst

en: Links area
sv: Länkfält
