Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Small
ta: சிறியது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Hidden
ta: மறைந்தது
