Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Small
tr: Küçük

en: Other
tr: Diğer

en: Hidden
tr: Gizli
