Topsy Retweet Button (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Small
vi: Nhỏ

en: Other
vi: Khác

en: Hidden
vi: Ẩn
