Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Actions
id: Perintah

en: Administration
id: Administrasi

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Users
id: Anggota

en: 1 item | @count items
id[0]: 1 materi
id[1]: @count materi

en: Add vocabulary
id: Tambah kategori

en: 1 comment | @count comments
id[0]: 1 komentar
id[1]: @count komentar

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota
