Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Users
ka: მომხმარებლები
