Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: no
lt: ne

en: Normal
lt: Normalus

en: Users
lt: Nariai

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.
