Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
