Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Configure
nn: Konfigurer

en: no
nn: nei

en: Users
nn: Brukarar

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Add vocabulary
nn: Legg til ordforråd

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar
