Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Content
ro: Conţinut

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Modifică

en: Views
ro: Vizualizări

en: Configure
ro: Configurează

en: no
ro: nu

en: Users
ro: Utilizatori

en: 1 item | @count items
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: Add vocabulary
ro: Adaugă clasificare

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori
