Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Actions
ru: Действия

en: Administration
ru: Управление

en: Edit
ru: Изменить

en: Views
ru: Представления

en: Configure
ru: Настройки

en: no
ru: Нет

en: Panels
ru: Панели

en: Welcome
ru: Здравствуйте,

en: Normal
ru: Обычное

en: Users
ru: Пользователи

en: 1 item | @count items
ru[0]: @count пункт
ru[1]: @count пункта
ru[2]: @count пунктов

en: Add state
ru: Добавить состояние

en: Add vocabulary
ru: Добавить словарь

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count комментариев

en: 1 user | @count users
ru[0]: 1 пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count пользователей

en: Adjust administration menu settings.
ru: Скорректировать настройки меню администратора.
