Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Content
uk: Матеріали

en: Actions
uk: Події

en: Administration
uk: Керування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Views
uk: Види

en: Configure
uk: Налаштувати

en: no
uk: ні

en: Panels
uk: Панелі

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Normal
uk: Нормально

en: Users
uk: Користувачі

en: 1 item | @count items
uk[0]: 1 елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add state
uk: Додати стан

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Status Report
uk: Звіт про стан
