Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Actions
no: Handlinger

en: Administration
no: Administrasjon

en: Edit
no: Rediger

en: Views
no: Visninger

en: Configure
no: Konfigurer

en: no
no: nei

en: Welcome
no: Velkommen

en: Users
no: Brukere

en: 1 item | @count items
no[0]: 1 element
no[1]: @count elementer

en: Add state
no: Legg til tilstand

en: Add vocabulary
no: Legg til vokabular

en: 1 comment | @count comments
no[0]: 1 kommentar
no[1]: @count kommentarer

en: 1 user | @count users
no[0]: 1 bruker
no[1]: @count brukere

en: 1 term | @count terms
no[0]: 1 term
no[1]: @count termer

en: Adjust administration menu settings.
no: Tilpass innstillinger for administrasjonsmeny

en: 1 spam | @count spam
no[0]: 1 søppelpost
no[1]: @count søppelpost

en: 1 active | @count active
no[0]: 1 aktiv
no[1]: @count aktive

en: 1 blocked | @count blocked
no[0]: 1 blokkert
no[1]: @count blokkerte

en: 1 active user | @count active users
no[0]: 1 aktiv bruker
no[1]: @count aktive brukere

en: 1 blocked user | @count blocked users
no[0]: 1 blokkert bruker
no[1]: @count blokkert brukere
