Total Control Admin Dashboard (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Views
et: Vaated

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Configure
et: Seadistus

en: no
et: ei

en: Users
et: Kasutajad

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Add state
et: Lisa olek

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.
