Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Actions
ja: アクション

en: Administration
ja: 管理

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Manage
ja: 管理

en: Configure
ja: 設定

en: no
ja: いいえ

en: Page
ja: ページ

en: Welcome
ja: 歓迎

en: Users
ja: ユーザー

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: 1 item | @count items
ja[0]: 1 項目
ja[1]: @count 項目

en: Add state
ja: 状態を追加

en: Max
ja: 最大

en: Add vocabulary
ja: ボキャブラリーを追加

en: 1 comment | @count comments
ja[0]: コメント数 @count
ja[1]: コメント数 @count

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: Adjust administration menu settings.
ja: アドミニストレーションメニューの設定を行います。

en: Go to list
ja: 一覧ページへ

en: You must install and activate the Page Manager module to manage pages. This module is located within the Chaos Tools Suite.
ja: ページを管理するには、Page Managerモジュールをインストールして有効にする必要があります。このモジュールはChaos Tools Suiteに含まれています。
