Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: no
lv: nē

en: Page
lv: Lapa

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Users
lv: Lietotāji

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Add state
lv: Pievienot stāvokli

en: Max
lv: Maks.

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju
