Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Administration
mg: Mpandrindra
