Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын
