Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Manage
sr: Управљај

en: no
sr: не

en: Welcome
sr: Добродошли
