Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Manage
sv: Hantera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Configure
sv: Konfigurera

en: no
sv: nej

en: Page
sv: Sida

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Users
sv: Användare

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Add state
sv: Lägga till läge

en: Add vocabulary
sv: Lägg till vokabulär

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: Adjust administration menu settings.
sv: Ändra inställningar för administrationsmenyn.

en: Content Overview
sv: Innehållsöversikt

en: Go to list
sv: Gå till lista

en: You must install and activate the Page Manager module to manage pages. This module is located within the Chaos Tools Suite.
sv: Du måste installera och aktivera modulen Page Manager för att hantera sidor. Modulen finns i paketet Chaos Tools Suite.
