Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Actions
vi: Thao tác

en: Administration
vi: Quản lý

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Manage
vi: Quản lý

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: no
vi: không

en: Page
vi: Trang

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: Users
vi: Người dùng

en: Create content
vi: Tạo nội dung

en: 1 item | @count items
vi[0]: 1 mục

en: Add vocabulary
vi: Thêm kho từ

en: 1 comment | @count comments
vi[0]: 1 bình luận

en: 1 user | @count users
vi[0]: @count thành viên

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Adjust administration menu settings.
vi: Điều chỉnh các cài đặt menu Admin.

en: Go to list
vi: Xem danh sách
