Total Control Admin Dashboard (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Administration
ar: إدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Views
ar: الرؤى

en: Configure
ar: ضبط

en: no
ar: لا

en: Users
ar: المستخدمين

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Add state
ar: أضافة حالة

en: Add vocabulary
ar: إضافة معجم

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم
