Total Control Admin Dashboard (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Manage
da: Administration

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Configure
da: Konfigurér

en: no
da: nej

en: Page
da: Side

en: Welcome
da: Velkommen

en: Users
da: Brugere

en: Create content
da: Opret indhold

en: 1 item | @count items
da[0]: 1 overskrift
da[1]: @count overskrifter

en: Add state
da: Tilføj tilstand

en: Max
da: Maks

en: Add vocabulary
da: Tilføj ordforråd

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: 1 user | @count users
da[0]: 1 bruger
da[1]: @count brugere

en: Infinite
da: Uendelig

en: Adjust administration menu settings.
da: Tilpas indstillinger for administrationsmenu.

en: No nodequeues exist.
da: Ingen nodek

en: Go to list
da: Gå til liste
