Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়
