Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de blog i %blog-wildcard per a cada blog personal. %front és la portada.

en: Other queries
ca: Altres consultes
