Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy
