Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei yhtään

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.
