Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: None
ja: なし

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、Drupalパスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。<br />

en: Other queries
ja: その他のクエリー
