Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍន៍

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Syslog
km: កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ
