Trace (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان
