Trace (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Error handling
af: Fouthantering
