Trace (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Syslog
ast: Rexistru del sistema
