Trace (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Other queries
az: Digər sorğular
