Trace (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Syslog
be: Сістэмны журнал

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак
