Trace (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Syslog
bg: Системен лог
