Trace (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Database queries
da: Databaseforespørgsler

en: Other queries
da: Andre forespørgsler
