Trace (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Syslog
et: Süsteemilogi

en: Other queries
et: Muud päringud
